Dom

KingPo Technology Development Limited

profil firmy
Kingpo Technology Development Limited jest pionierem i liderem światowego producenta urządzeń do testowania bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksowe usługi dla światowych laboratoriów od badań i rozwoju, testowania, produkcji po obsługę posprzedażną. Poświęcamy się osiągnięciu optymalnej jakości produkcji dla naszych klientów. kosztować i zwiększać międzynarodową konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Kingpo jest akredytowany przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC) i staje się mianowanym dostawcą i jest oficjalnie wydany certyfikat CBTL. Jesteśmy teraz jednym z wiodących na świecie producentów urządzeń do testowania laboratoryjnego, aby wyprodukować najwyższy poziom i więcej standardowych urządzeń testowych dla globalnych laboratoriów elektrotechniki mianowanych dostawca NEMKO, UL, PHILIPS, CTK, CVC (Vkan Certification & Testing Co., Ltd), Dongguan Quality Testing, China Household Electric Appliance Research Institute, Rosja Narodowy Standard Institute, Belarus National Standard Institute, Korea National Standard Institute, itp. Przyrządy pomiarowe do lamp i urządzenia testujące produkowane przez Kingpo, które są kalibrowane przez CNAS i ilac-MRA, mają wysoką międzynarodową reputację.

Kingpo ma na celu wyprodukowanie światowej klasy sprzętu badawczego dla chińskich laboratoriów, utworzenie niezależnego centrum badawczo-rozwojowego i wprowadzenie zagranicznej najnowocześniejszej technologii oraz międzynarodowych talentów zaawansowanych technologicznie. Przyjęcie kreatywnej koncepcji projektowej, polegającej na przejęciu danych z czujnika jako prekursora, kontroli komputerowej technologia jako ołów, importowane urządzenie transmisyjne o wysokiej dokładności i niskich hałasach, opracowaliśmy ponad sto sześćdziesiąt produktów.

Oprogramowanie Lab Lims

Sprzęt do badania palności materiałów

Sprzęt do testowania narzędzi ELectric

Sprzęt do testowania wtyczek i gniazd

Przełącz sprzęt do testowania żywotności

Sprzęt do testowania osprzętu elektrycznego

Sprzęt do testowania oprawy oświetleniowej

Sprzęt do testowania urządzeń gospodarstwa domowego

Sprzęt do testowania rozpylonej wody

Urządzenia do testowania kabli i przewodów

Sprzęt do testowania produktów IT

Sprzęt do testowania baterii

Do klientów krajowych Kingpo należą: inspekcja wejścia / wyjścia i biuro kwarantanny, Biuro Nadzoru Technicznego, Instytut Kontroli Jakości Produktu i Inspekcji, UL Lab (Underwriter Laboratories), TUV Rheinland, SGS i inny producent elektroniczny. Nasze produkty są eksportowane na rynek międzynarodowy i mają również założona dystrybucja w HK, Wietnamie, Singapurze, Tajlandii, Iranie, Indiach,

Afryka, Nowa Zelandia, Australia, Niemcy i tak dalej.

Usługa jest istotnym czynnikiem poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dlatego firma Kingpo zawsze dokładała wszelkich starań, aby podnieść poziom usług i wartość usługi. Przed sprzedażą dysponujemy profesjonalnym zespołem inżynierów, który zapewnia klientom kompleksowy konsultant i indywidualną obsługę. Po sprzedaży mamy po -sale zespół, aby zaoferować klientowi terminowe i satysfakcjonujące wsparcie techniczne i utrzymanie produktu.

Poprzez doskonałą konkurencyjność produktów i pełną obsługę, nasza firma zdobyła wielu klientów, wysoko cenieni i szczerze zaufani. W zgodzie z poprawą techniczną i zwiększoną wydajnością oraz gwarancją jakości tych produktów, kładziemy nacisk na dostarczaniu produktów o wysokiej jakości na rynek i poświęcanie ich lider w branży urządzeń testujących.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Firma KingPo została założona w 2000 roku w celu zaprojektowania i sprzedaży specjalnych urządzeń testowych zgodnie z testami bezpieczeństwa elektrycznego IEC.

W sierpniu 2005 r. KingPo uzyskał akredytację Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) i został wyznaczonym dostawcą.

W październiku 2010 roku KingPo wygrał Dongguan S & T Progress Award i założył Instytut Badań nad Produktami.

W kwietniu 2015 roku KingPo odniósł sukces w zakresie badań i rozwoju oprogramowania KingPo LIMS.

W grudniu 2015 roku nasze oprogramowanie zostało akredytowane przez China National Institute of Standardization.

W sierpniu 2016 r. Obroty KingPo wyniosły 50 mln.

KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
KingPo Technology Development Limited
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : KingPo

Ilość pracowników : 50~200

Rok założenia : 2000

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny KingPo Technology Development Limited Certyfikaty Chiny KingPo Technology Development Limited Certyfikaty Chiny KingPo Technology Development Limited Certyfikaty Chiny KingPo Technology Development Limited Certyfikaty