Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

KingPo Technology Development Limited

Certyfikaty
Chiny KingPo Technology Development Limited Certyfikaty
Chiny KingPo Technology Development Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Zgodnie z wymaganiami Kwalifikowanych Dostawców SGS. kingpo otrzymuje tytuł „OŚWIADCZENIE O KWALIFIKOWANYCH DOSTAWCACH SGS”

—— SGS

Dzień dobry i dziękuję za Ciebie

—— Anioł

Szanowny Dostawco ROZWÓJ TECHNOLOGII KINGPO,

—— Zarządzanie zakupami ISQ

przede wszystkim chciałbym również podziękować za dobrą współpracę!Szczególnie doceniamy szybką obsługę i prawie zawsze istnieje rozwiązanie dla naszych próśb i problemów.Bardzo dziękujemy za to i wszystkiego najlepszego i kontynuujemy dobrą współpracę również do 2022 roku!

—— TUV Nadrenia Niemcy

Im Online Czat teraz

KingPo Technology Development Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9
KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited KingPo Technology Development Limited
LABORATORIUM TESTOWE

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : KingPo
Ilość pracowników : 50~200
Rok założenia : 2000
pc Export : 70% - 80%
Kingpo Technology Development Limited jest pionierem i liderem światowego producenta urządzeń do testowania bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksowe usługi dla światowych laboratoriów od badań i rozwoju, testowania, produkcji po obsługę posprzedażną. Poświęcamy się osiągnięciu optymalnej jakości produkcji dla naszych klientów. kosztować i zwiększać międzynarodową konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Kingpo jest akredytowany przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC) i staje się mianowanym dostawcą i jest oficjalnie wydany certyfikat CBTL. Jesteśmy teraz jednym z wiodących na świecie producentów urządzeń do testowania laboratoryjnego, aby wyprodukować najwyższy poziom i więcej standardowych urządzeń testowych dla globalnych laboratoriów elektrotechniki mianowanych dostawca NEMKO, UL, PHILIPS, CTK, CVC (Vkan Certification & Testing Co., Ltd), Dongguan Quality Testing, China Household Electric Appliance Research Institute, Rosja Narodowy Standard Institute, Belarus National Standard Institute, Korea National Standard Institute, itp. Przyrządy pomiarowe do lamp i urządzenia testujące produkowane przez Kingpo, które są kalibrowane przez CNAS i ilac-MRA, mają wysoką międzynarodową reputację.

Kingpo ma na celu wyprodukowanie światowej klasy sprzętu badawczego dla chińskich laboratoriów, utworzenie niezależnego centrum badawczo-rozwojowego i wprowadzenie zagranicznej najnowocześniejszej technologii oraz międzynarodowych talentów zaawansowanych technologicznie. Przyjęcie kreatywnej koncepcji projektowej, polegającej na przejęciu danych z czujnika jako prekursora, kontroli komputerowej technologia jako ołów, importowane urządzenie transmisyjne o wysokiej dokładności i niskich hałasach, opracowaliśmy ponad sto sześćdziesiąt produktów.

Oprogramowanie Lab Lims

Sprzęt do badania palności materiałów

Sprzęt do testowania narzędzi ELectric

Sprzęt do testowania wtyczek i gniazd

Przełącz sprzęt do testowania żywotności

Sprzęt do testowania osprzętu elektrycznego

Sprzęt do testowania oprawy oświetleniowej

Sprzęt do testowania urządzeń gospodarstwa domowego

Sprzęt do testowania rozpylonej wody

Urządzenia do testowania kabli i przewodów

Sprzęt do testowania produktów IT

Sprzęt do testowania baterii

Do klientów krajowych Kingpo należą: inspekcja wejścia / wyjścia i biuro kwarantanny, Biuro Nadzoru Technicznego, Instytut Kontroli Jakości Produktu i Inspekcji, UL Lab (Underwriter Laboratories), TUV Rheinland, SGS i inny producent elektroniczny. Nasze produkty są eksportowane na rynek międzynarodowy i mają również założona dystrybucja w HK, Wietnamie, Singapurze, Tajlandii, Iranie, Indiach,

Afryka, Nowa Zelandia, Australia, Niemcy i tak dalej.

Usługa jest istotnym czynnikiem poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dlatego firma Kingpo zawsze dokładała wszelkich starań, aby podnieść poziom usług i wartość usługi. Przed sprzedażą dysponujemy profesjonalnym zespołem inżynierów, który zapewnia klientom kompleksowy konsultant i indywidualną obsługę. Po sprzedaży mamy po -sale zespół, aby zaoferować klientowi terminowe i satysfakcjonujące wsparcie techniczne i utrzymanie produktu.

Poprzez doskonałą konkurencyjność produktów i pełną obsługę, nasza firma zdobyła wielu klientów, wysoko cenieni i szczerze zaufani. W zgodzie z poprawą techniczną i zwiększoną wydajnością oraz gwarancją jakości tych produktów, kładziemy nacisk na dostarczaniu produktów o wysokiej jakości na rynek i poświęcanie ich lider w branży urządzeń testujących.

Szczegóły kontaktu
KingPo Technology Development Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Lynette Wong

Tel: +86-769-81627526

Faks: 86-769-89032367

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)