KingPo Technology Development Limited

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
 • Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy
 • Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy
 • Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy
 • Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy
 • Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy
 • Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: KingPo
Ilość pracowników: 50~200
Rok założenia: 2000
pc Export: 70% - 80%
Wprowadzenie
Kingpo Technology Development Limited jest pionierem i liderem światowego producenta urządzeń do testowania bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksowe usługi dla światowych laboratoriów od badań i rozwoju, testowania, produkcji po obsługę posprzedażną. Poświęcamy się osiągnięciu optymalnej jakości produkcji dla naszych klientów. kosztować i zwiększać międzynarodową konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Kingpo jest akredytowany przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC) i staje się mianowanym dostawcą i jest oficjalnie wydany certyfikat CBTL. Jesteśmy teraz jednym z wiodących na świecie producentów urządzeń do testowania laboratoryjnego, aby wyprodukować najwyższy poziom i więcej standardowych urządzeń testowych dla globalnych laboratoriów elektrotechniki mianowanych dostawca NEMKO, UL, PHILIPS, CTK, CVC (Vkan Certification & Testing Co., Ltd), Dongguan Quality Testing, China Household Electric Appliance Research Institute, Rosja Narodowy Standard Institute, Belarus National Standard Institute, Korea National Standard Institute, itp. Przyrządy pomiarowe do lamp i urządzenia testujące produkowane przez Kingpo, które są kalibrowane przez CNAS i ilac-MRA, mają wysoką międzynarodową reputację.

Kingpo ma na celu wyprodukowanie światowej klasy sprzętu badawczego dla chińskich laboratoriów, utworzenie niezależnego centrum badawczo-rozwojowego i wprowadzenie zagranicznej najnowocześniejszej technologii oraz międzynarodowych talentów zaawansowanych technologicznie. Przyjęcie kreatywnej koncepcji projektowej, polegającej na przejęciu danych z czujnika jako prekursora, kontroli komputerowej technologia jako ołów, importowane urządzenie transmisyjne o wysokiej dokładności i niskich hałasach, opracowaliśmy ponad sto sześćdziesiąt produktów.

Oprogramowanie Lab Lims

Sprzęt do badania palności materiałów

Sprzęt do testowania narzędzi ELectric

Sprzęt do testowania wtyczek i gniazd

Przełącz sprzęt do testowania żywotności

Sprzęt do testowania osprzętu elektrycznego

Sprzęt do testowania oprawy oświetleniowej

Sprzęt do testowania urządzeń gospodarstwa domowego

Sprzęt do testowania rozpylonej wody

Urządzenia do testowania kabli i przewodów

Sprzęt do testowania produktów IT

Sprzęt do testowania baterii

Do klientów krajowych Kingpo należą: inspekcja wejścia / wyjścia i biuro kwarantanny, Biuro Nadzoru Technicznego, Instytut Kontroli Jakości Produktu i Inspekcji, UL Lab (Underwriter Laboratories), TUV Rheinland, SGS i inny producent elektroniczny. Nasze produkty są eksportowane na rynek międzynarodowy i mają również założona dystrybucja w HK, Wietnamie, Singapurze, Tajlandii, Iranie, Indiach,

Afryka, Nowa Zelandia, Australia, Niemcy i tak dalej.

Usługa jest istotnym czynnikiem poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dlatego firma Kingpo zawsze dokładała wszelkich starań, aby podnieść poziom usług i wartość usługi. Przed sprzedażą dysponujemy profesjonalnym zespołem inżynierów, który zapewnia klientom kompleksowy konsultant i indywidualną obsługę. Po sprzedaży mamy po -sale zespół, aby zaoferować klientowi terminowe i satysfakcjonujące wsparcie techniczne i utrzymanie produktu.

Poprzez doskonałą konkurencyjność produktów i pełną obsługę, nasza firma zdobyła wielu klientów, wysoko cenieni i szczerze zaufani. W zgodzie z poprawą techniczną i zwiększoną wydajnością oraz gwarancją jakości tych produktów, kładziemy nacisk na dostarczaniu produktów o wysokiej jakości na rynek i poświęcanie ich lider w branży urządzeń testujących.

Historia
Firma KingPo została założona w 2000 roku w celu zaprojektowania i sprzedaży specjalnych urządzeń testowych zgodnie z testami bezpieczeństwa elektrycznego IEC.

W sierpniu 2005 r. KingPo uzyskał akredytację Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) i został wyznaczonym dostawcą.

W październiku 2010 roku KingPo wygrał Dongguan S & T Progress Award i założył Instytut Badań nad Produktami.

W kwietniu 2015 roku KingPo odniósł sukces w zakresie badań i rozwoju oprogramowania KingPo LIMS.

W grudniu 2015 roku nasze oprogramowanie zostało akredytowane przez China National Institute of Standardization.

W sierpniu 2016 r. Obroty KingPo wyniosły 50 mln.

Usługa

 

KingPo sprzedaje urządzenia do testowania od 16 lat. Stale projektujemy nowe produkty i aktualizujemy nasze produkty zgodnie z nowymi zmianami standardu. Produkty obejmują urządzenia elektryczne, takie jak elektryczne urządzenia gospodarstwa domowego, wtyczki i gniazda, baterie, przewody i kable, IT sprzęt do testowania produktów itp., w którym zdobyliśmy bogate doświadczenie.

 

Nasz zakres działalności obejmuje sprzęt do badań laboratoryjnych, system zarządzania laboratorium i oprogramowanie

.Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 0Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 1

Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 2

 

 

Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 3

Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 4

Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 5

Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 6

Chiny KingPo Technology Development Limited profil firmy 7

Nasz zespół

 • Szczegóły firmy
 • Wprowadzenie
 • Historia
 • Usługa
 • Nasz zespół
Łączność
Łączność: Ms. Lynette Wong
Tel: +86-769-81627526
Faks: 86-769-89032367
Kontakt
Napisz do nas