RM C, 13 / F, HARVARD COMMERCIAL BUILDING, 105-111 THOMSON ROAD, WAN CHAI, HK
Dom ProduktyKomora do badań środowiska

IP5X IP6X Środowiskowa komora testowa Nowe urządzenia do badania pyłu samochodowego

IP5X IP6X Środowiskowa komora testowa Nowe urządzenia do badania pyłu samochodowego

IP5X IP6X Environmental Test Chamber New Energy Vehicle Dust Testing Equipment

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KingPo
Orzecznictwo: Calibration certificate
Numer modelu: KP-1024

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: To be Quoted
Czas dostawy: 35
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 25 miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Testowanie próbki: Nowy pojazd energetyczny Spełniaj standardy: IEC-60529, ISO-20653, GB2423, DIN-40050, GB4706, GB4208
Moc grzewcza: 12K Dwa rodzaje kontroli: -90,00 ° C - 200,00 ° C, (-90,00 ° C - -300,00 ° C, opcjonalnie)

IP5X IP6X Test pyłu Nowa komora do badań pyłów w pojazdach energetycznych

Podanie

Zestaw akumulatorów energii UPS jest modułem akumulatorowym, który jest połączony przez wiele pojedynczych ogniw, a bateria jest chroniona przez płytkę ochronną. Nowa komora do badania pyłu piasku samochodowego jest drobnym piaskiem lub pyłem, który może symulować rzeczywiste środowisko z wyprzedzeniem dla maszyn przemysłowych. Lub niszczący test produktów przemysłowych, aby zapobiec bezpośrednim szkodom spowodowanym przez odpowiednie maszyny lub produkty w rzeczywistym zastosowaniu, powodując bezpośrednie poważne straty ekonomiczne!

Obecnie jest on używany głównie w wielu akumulatorach samochodowych, takich jak pojazdy z napędem elektrycznym, które przyjmują baterie typu 3265-5Ah, i wymaga akumulatorów, aby były wodoodporne i pyłoszczelne. W szczególności akumulatory nowych pojazdów energetycznych są bardziej narażone na działanie piasku i pyłu. Nowa energooszczędna kabina pyłoszczelna, pomieszczenie do testowania pyłu piasku, pomieszczenie do wykrywania pyłu, pomieszczenie do testowania IP6X może spełniać normy IEC-60529, ISO-20653, GB2423, DIN-40050, GB4706, GB4208, średnie urządzenia gospodarstwa domowego, niskonapięciowe elektryczne wymagania dotyczące poziomu ochrony obudowy, motoryzacji i motocykla, dotyczące poziomu ochrony, mające zastosowanie do produktów elektrycznych do drugiego testu odporności na pył "IP5X, IP6X".

Nazwa systemu Opis funkcji systemu Nazwa składnika Akcesoria Funkcja Opis Obrazek
System grzewczy Wstępne podgrzewanie pyłu Tuleja grzewcza z miki ze stali nierdzewnej Moc: 12K
System kontroli sterowania Test gwarancyjny jest standardowy i skuteczny Dotknij programowania kontrolera LCD

Wejście, wyświetlacz: temperatura kontrolna, czas, program: elastyczny i skuteczny system sterowania, zapewniający wyjątkowo szeroki zakres temperatur i precyzyjne sterowanie, ale także zapewniający użytkownikom stabilną pracę, elastyczne sterowanie, łatwość uczenia się i korzystania z doświadczenia operacyjnego. Dwa rodzaje kontroli: program / stała wartość

Zakres pomiaru temperatury: -90,00 ° C - 200,00 ° C, (-90,00 ° C - -300,00 ° C, opcjonalnie)

Błąd ± 0,2 ° C;

system kontroli obwodu Wysokiej jakości, naukowo wyposażony system kontroli obwodu zapewnia wysokiej jakości funkcje, takie jak niezawodność, wysoka wydajność i oszczędność energii. Stycznik AC: Schneider

Główny wyłącznik zasilania: Chint

Główny włącznik / wyłącznik zasilania instrumentu

Przełącznik przyciskowy: Schneider

Sterownik, sterowanie mocą oświetlenia

Drut i kabel: Jin Longyu

Blok zacisków: Japonia IDEC

Port okablowania

Numer rury
ochrona bezpieczeństwa Idealne urządzenie zabezpieczające zapewniające bezpieczne i niezawodne działanie produktu; Ochrona przed wyciekami
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Ochrona przed przegrzaniem wentylatora
Kształtowanie ramek Piękne i wytrzymałe materiały komory wewnętrznej i zewnętrznej oraz staranne projektowanie i dopasowanie to także gwarancja realizacji funkcji. izba Grubość stali nierdzewnej SUS304 gwarantuje, że jest ona wolna od odkształceń i nieszczelności, a także odporna na korozję i łatwa do czyszczenia.

Standardowa konfiguracja

(akcesorium)

Niezbędne konfiguracje akcesoriów sprawiają, że funkcja instrumentu jest doskonała, zapewniając klientom bardziej intymne wrażenia. Pompowanie próżniowe (opcjonalnie) Prąd ssania pompy próżniowej: 0 ~ 6 l / min, 0 ~ 2kpa; wakuometr, filtr powietrza, dmuchawa odśrodkowa itp. (opcjonalnie)
Gniazdo zasilania w komorze 1 szt., Odporne na kurz specjalne gniazdo;
Otwór na przewody pomiarowe φ100 i φ50 każdy, z wewnętrzną i zewnętrzną pokrywą uszczelniającą
Urządzenie wibracyjne Silnik mimośrodowy
panel sterowania Przyjazny i prosty panel sterowania pozwala klientowi nie mieć wyjątkowości w działaniu instrumentu i lepiej odzwierciedla cechy instrumentu, który jest łatwy do opanowania i wykorzystania. Kontroler Zainstalowany w prawym górnym rogu urządzenia, zgodnie z ergonomicznym ustawieniem wysokości, można tu wprowadzić warunki testu, a interfejs sterownika wyświetla się w czasie rzeczywistym: ustawienie temperatury, czasu, liczby cykli, krzywej itp. ., a także wyświetlanie aktualnej wykrytej temperatury w czasie rzeczywistym, czasie, krzywej itp.
Przełącznik przycisku zasilania Czerwony: Schneider ma samozabezpieczający przycisk przełączający dla instrumentu do włączania i wyłączania zasilania, czerwone światło.
oświetlenie Zielone światło: Schneider ma samozabezpieczający przycisk włączania, który służy do włączania i wyłączania zasilania oświetlenia w obszarze testowania urządzenia

Szczegóły kontaktu
KingPo Technology Development Limited

Osoba kontaktowa: Ms.Lynette Wong

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty